ÖA
Soru Sahibi
12 Kasım 2017 19:53

İdrar bulanıklığı

Merhba. Sabah idrarım berrak görünüyor. Gün içinde gittikçe görünüşü bulanıklaşıyor. Sabah saatlerinde yaptırdığım idrar testinde hafif bulanıklık çıktı. Epitel hücre sayısı 21. Ama görünümü öeneği verirken de normaldi. Şikayetlerim yemek yedikten sonra gittikçe artıyor. Çok endişeleniyorum. Sebebi ne olabilir. Lütfen yardımcı olun :(

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Özkan Güngör
Dahiliye - İç Hastalıkları , Nefroloji

Merhaba susuz kalıyorsanız idrar rengi koyulaşıyor olabilir , bulanıklık daha çok enfeksiyon Lehinedir.. yemekle herhangi bir bağlantı olduğunu düşünmüyorum Nefroloji uzmanına başvurup tetkik olunuz Geçmiş olsun

12 Kasım 2017 21:20