si
Soru Sahibi
23 Mayıs 2014 19:04

iç dudaklarda şişlik

Merhaba doktor bey. Benim genital bölgemde, iç dudakların sağ ve dış yüzünde üst tarafta, bezelye tanesinden daha küçük bir şişlik var. Ağrısı acısı ya da bir rahatsızlığı yok ama dokunduğumda sızlıyor. Sanırım vajinamda hafif bir kuruluk da söz konusu. 19 yasındayım, cinsel tecrübem ve kullandığım herhangi bir ilaç yok. Şişlik 1 haftadır var sanırım. herhangı bır buyume de yok. Bu nasıl tedavi edilir? Kendı kendıne gecer mı? Benım yapabılecegım herhangı bır sey var mı? Şimdiden tesekkur ederım.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Ömer Özdemir
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Fazla büyümeden bir doktora gidin ve gereken ne ise yaptırın. belki cerrahi olarak boşaltmak gerekebilir...

12 Haziran 2014 11:56