tm
Soru Sahibi
7 Kasım 2017 00:03

Holter sonucu aritmi

Merhaba hocam ,holter sonucumda 611 adet tekli iki adet ikili vps izlendi 2 tanesi farkli konfigurasyonda idi 6 adet ikili 1adet tekli aps izlendi.bu siralar sanki kalbimde bir aci var simsekler cakiyor gibi gogsumde sol kolumda agriyor ama biyun fitigimdan olma ihtimalide var.bu vps ler oldugu an gogsumde agri olmaya basladi.ve bir yerden kalktigimda gozum kararmaya basim donmeye basladi.doktorum herhangi bir ilac vermedi bana.sizce baska bir doktora gorunmem gerekirmi.ya da anjiyo yaptirmam gerekirmi tesekkurler

1 cevap
Cevaplar (1)

Aritmiler hakkında bu sitede yazılarım ve video sunumum vardır. Ayrıca www.aliserdarfak.com adresindeki kişisel sitemde bilgi edinebilirsiniz. Prof. Dr. Ali Serdar Fak, www.vivasaglik.com

16 Kasım 2017 18:21