21 Kasım 2015 22:01

hocam şimdiden cok tskkrler

mrb hocam benim 8 yasında bır kızım var hastalıgının tanısı joubert sendromu. kızımda denge problemi var. Götürdügüm doktorlar fiziksel olarak yurumesıne engel bir durum yok diyorlar fakat denge probleminden dolayı ayakta tek başına duramıyor. desteklı olarak dıkılıp adım atıp sıralayabılıyor suanda havuz tedavısı goruyor ve kendı basına havuzda yuruyebılıyor yuruteclede yuruyebılıyor ama yanlız desteksız duramıyor sızden rıcam bız bu denge problemını nasıl asabılırız lutfen bu konuda bıze yardımcı olursanız sevınırız sımdıden tsklr ederım

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Barış Ekici
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Nörolojisi

Joubert sendromu denge merkezini etkilediği için sıkıntı yaşıyorsunuz. İlaç tedavisi için çocuk nörolojisi doktorunuzla görüşmenizi öneririm. www.cocukbeyingelisimi.com

22 Kasım 2015 00:30