5 Şubat 2011 15:11

hocam saygılar cev tesekkurler sol gozumde katarak oldu goz numaram -12 dıg

hocam saygılar cev tesekkurler sol gozumde katarak oldu goz numaram -12 dıgerı 10 derece bu numaralarla takılacak lensle numaram sıfırlanırmı yoksa gozluk takmam lazımmı anlayısınıza guvenerek cevabınızı beklıyoru-m alternatıf ne tesekkurler 2 goz amelıyatı arası sure ne olmalı boluda yapmakla tehlıke olurmu unıversıtede goz kurulugu ıcın tears natueal damlasını sıse bıtınceye kadar kullanıyorum sakıncalımı buna ozelıkle cevap verırmısınız

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Serdar Özler
Göz Hastalıkları

Aelamlar: 1. Numara sıfıra çok yaklaştırılabilir. 2. Bazen küçük numara gözlük gerekebilir amelişyattan sonra 3.Ara bence 1-2 hafta olmalı 4.Tecrübeli doktorlara yaptırmakta fayda var 5. göz kuruluğunuz için damlanıza devam ediniz, Sevgiler, Dr Serdar Özler

13 Şubat 2011 21:59