14 Mayıs 2011 23:39

hocam merhaba. bnm Trombosit değrlerim 122,117,135 son üç tahlile göre. bun

hocam merhaba. bnm Trombosit değrlerim 122,117,135 son üç tahlile göre. bunun için ne yapmam gerekir.Ayrıca lenf bezlerimde büyüme var ve intaniye bölümü boynumdaki lenf bezinden biyopsi istedi bu ne derece doğru ve ne yapmam gerekiyor.boyun ultrasonu sonucum:boyunda sağ ve sol lopta boyu 1.5 cm ye ulaşan füziform şekilli reaktif karakterde LENF notları gözlenmiştir.ben hem dahiliye hem intaniye bölümüne gittim intaniye biyopsi istedi dahiliye bu sonuçlara rağmen 3 ay sonra tekrar gel bakalım dedi. şimdiden çok teşekkür ederim iyi çalışmalar dilerim hocam.(baba hodgkin)

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ali Benian
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Biyopsi yaptırmanın size yararı var, zararı yok.

17 Mayıs 2011 13:55