OE
Soru Sahibi
18 Temmuz 2015 15:18

hocam lütfen bakin acil bakın

Merhaba hocam benim sabah kalktıgımda gözlerim yaniyo kıpkırmızı oluyo bide burnum hep tıkalı kalkıyorum kbb burun için alerjik rinit dedi göz doktoru da gozlerim için alerjik dedi.ama ben 2 sene önce alerjik deri testi yaptırdım alerji çıkmamıştı.simdi nasıl bunlar oldu hocam.bide bi sorum daha var benim b*** *** ** referans aralığında 240 cikti.takviye almama gerek varmı bide d vitamini 23 çıktı .ne yapmam lazim hocam . Saygilarr

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Cengiz Kırmaz
Dahiliye - İç Hastalıkları , İmmunoloji ve Alerji Hastalıkları

İyi bir alerji ve immünoloji doktoru ile tekrar görüşünüz. Diğerleri için bir şey yapmanıza gerek yok. Selamlarımla,

21 Temmuz 2015 15:07