OE
Soru Sahibi
30 Ağustos 2015 13:46

hocam lütfen bakarmısınz eşref hocammm

Hocam benim problemim sabah erken saatte mesela gece 12 de yatıp sabah 8 de kalktıgımda halsiz oluyorum.yere bile basarken zorlaniyorum.vücudum ölü gibi oluyor.yere basarken bile halsiz oluyorum.çalışırken bildiğiniz sarhoş gibi oluyorum.kendimi zorluyorum ayılmak için ama bir türlü olmuyor.kan testlerimin hepsi yapıldı.hic bi sorun çıkmadı.uyku testide yapıldı bi sorun yok.az bir şey ram uykusunda davranış bozukluğu çıktı.b12 im 240 referans *** *** **.ayrıca böbrek üstü bezlerimle ilgili acth referansı 0-46 benimki 60.7 çıktı.kortizol notmal çıktı 11.3.endokrine gittim supresyon testi yaptı gece 2 tane ilaç içtim sabah kan verdim.kortizol 0.3 çıktı.bezler normal dedi.sıkıntı yok dedi.anlamadım.hocam ne yapmalıyım.anksyete için ilaç kullanıyorum 2 aydır mesela göğüs ağrımda vardı kardiyolojiye gittim göğüs hastalıklarına gittim bir şey çıkmadı miyalji dedi kimisi kimisi anksyete dedi.şimdi cipralex kullanıyorum 2 aydır fakat ilaç kullanmadan öncede uykudan yorgun kalkıp gün içinde sarhoş halsiz gibi oluyordum kullanırkende aynı.ne yapmalıyım hocam ?? şüphelerim vücudumda toksik birikmesi buna neden olurmu.ayrıca çocuğum olmuyor testestoron hormonuna baktırmalımıyım.4 senedir evliyim.orgazm falan olduktan sonra şikayetlerim diğer günlerde artıyo gibi? ayrıca 3 aydır kabızlıkta var.2 güne bir çıkıyorum tuvalete.hocam lütfen detaylı yazmanızı rica ediyorum..

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Öğr. Üyesi Eşref Araç
Dahiliye - İç Hastalıkları

Romatoloji polikliniğine başvurup bir romatolojik muayene yaptırmanızı tavsiye ediyorum

30 Eylül 2015 07:14