CO
Soru Sahibi
24 Şubat 2017 01:39

HOCAM ACİL KORKUU

Hocam sevgilimle carsamba gunu iskiye girdik persembe gunu adet olmasi gerekiyordu fakat olmadi cumartesi gunu lekelenme seklinde kanamasi oldu 1 2 damla. Pazartesi ise adet oldu ve adeti 8 gun surdu. Fakat tansiyon dusuklugu isi artisi bas donmesi gibi durumalri var. Suan ikiskiye gireli 2 hafta oldu Ve biz pazartesi adetin absladigi gun kan testi yaptirdik negatif cikti sizce durum nedir ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Hüseyin Güntaş
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Merhaba Gebelik, ilşki kadının yumurtlama döneminde( adedin başlangıcında 13-14 gün sonra) olursa oluşabilir. Yani adedin başladığı günden itibaren 12. 13. 14. 15. gününde ilişki olursa gebe kalma rizki vardır, bunun dışında gebe kalma rizki olamaz.

24 Şubat 2017 12:52