BF
Soru Sahibi
18 Nisan 2018 20:52

Hipoksi yeme

Merhaba 40 günlük bebeğim var doğduğu an nefes almıyordu oksijensiz kalmış dendi hangi aşamada kaldığı bilinmiyor, doğum esnasında mı yoksa öncesinde mi, suni sancıyla suyum azaldığı için normal doğuma alındım 7 saat içinde de bebeğim dünyaya geldi, kan gazı 6.8 e düşmüştü 3 gün soğutma işlemi yapıldı 8.gün bebeğim yoğun bakımdan çıktı ama tabi ilerleyen zamanlarda sıkıntılı durumlar ortaya çıkabilir dendi çıkmama durumu ya da ihtimali için bişey söylenebilir mi

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Canan Kocaman
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Nörolojisi

Merhaba Nörolojik muayene ve beyin mrg ile duruma bakmak gerek Değerlendirme isterseniz *** *** **’den randevu alın

19 Nisan 2018 10:15