cm
Soru Sahibi
28 Kasım 2013 16:45

hıpodpsdıas

hocam ıyı gunler 27 yasındayım hıpospadıas coronal olarak gordum bugun bı urolog asısana muaynene oldum ve bana bu yastan sonra bı faydasıolmaz dedı amelıyat olmamım mı gerekıyor ne yapacagımı bılmıyorum amelıyat olırsam sonuc ne olabılır bıde sıgortam var nerede amelıyat olmamı tavsıye edrsınız gata da olma ımkanım var mı sımdıden tesekkurler

1 cevap
Cevaplar (1)

Hipospadias konusunda bizim oldukça geniş bir tecrübemiz var. Erişkin yaşta daha tecrübeliyiz. Yalnız sizi görüp muayene etmemiz gerekir. Ameliyat gerekli mi buna karar vermeliyiz.

28 Kasım 2013 16:52