ek
Soru Sahibi
20 Ocak 2016 19:14

Hip zirkonyum&Normal zirkonyum dişlerin aralarındaki farklılıkları nelerdir (detaylı anlatırsanız)

Merhaba hocam acaba normal zirkonyum dişlerle HİP zirkonyum dişlerin arasında ne farklılıklar var ve fiyatta çok fark varmı hocam hip zirkonyumlar normal zirkonyum dişlerden dahamı uzun süre ağızda kalabiliyor hocam kısada hip zirkonyumla normal zirkonyum dişlerinin aralarında ne farklılıklar var daham uzun süre ağızda kalıyor dayanıklımı bunları detaylı anlatırsanız sevinirim

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Dt. Ömer Kutay
Diş Hekimi , Diş Protez Uzmanı

Merhaba Bizim kullandığımız zirkonyum tek çeşittir.Saygılar

21 Ocak 2016 10:44