TM
Soru Sahibi
19 Mart 2017 23:30

Hidrosefali

İyiakşamlar 2014 yılında orta derece hidrosefali tanısı koymustunuz ve tedaviye gerek duymadıgınızı söylediniz şahsım için.merak ettiğim durum şu hidrosefali kendiliğinden geçen bir rahatsızlık değil ve internet araştırmalarıma göre tedaviye gerek duyulmayan gibi bir durum yok.nasıl bir yakınmam olduğunda size tekrar muayene olmam gerek ya da hidrosefali kendiliğinden ilerler veya geriler mi duruma göre tekrar muayene için hastanenize gelmeyi düşünüyorum çok teşekkürederim (mithat tekir:24yaş)

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Ayşenur Durna
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

Mrı sonuçlarınız ve kliniğiniz tam olarak nedir bilmiyorum ama tekrar mrı çekip takip etmek lazım. Kontrolünüzü aksatmayın. Yakınma olmasına gerek yok. Eski filmlerinizi de yanınıza alarak muayene olun.

18 Haziran 2017 00:29