17 Mart 2017 19:07

Herpes tadavi ve regl

Merhaba hocam. 3 hafta önce herpes tedavisi gördüm. Papillom yoktu. Antifungal, asiviral tablet ve ciprasid kullandım. Adetim gecikti. Bu ialçlar adeti etkiler mi? Erken gebelik testi aldım her ihtimale karşı, ilişkiden ortalama 20 gün sonra yaptım ve negatif çıktı. Hala regl olamadım endişeliyim. İçe boşalma olmadı ama endişeliyim. Teste güvenebilir miyim? Erken gebelik testleri güvenli midir?

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Mine Tüzel
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Merhaba kanda gebelik testi en güvenilir yöntem bir an önce yaptırın

17 Mart 2017 21:49