LM
Soru Sahibi
11 Ağustos 2015 02:38

Her iki karin boslugumdada agriyla beraber yanma olmasi

Merhabalar Hocam, Yaklasik 1.5 yildir sag karin boslugum sag bobrek civari bir agri oluyordu bende. 1 yil once dr gittim bel fitigindan oldugunu soyledi tahliller temiz cikinca. 1.5 yil gecti ve son 2 aydir sag bobrek ile beraber bu sefer sol bobrek boslugu civarinda da agriyla beraber yanma hissi olmaya basladi. Sag ve sol tarafa donup uyayamiyorum her iki tarafta ki bu yanma ve agri yuzunden. Dondugumde de o bolgelerde ki agriyla beraber yanma da artiyor. Atesimin cikmasi gibi oluyor. 2 hafta once urolojiye gittim. Idrar yollari enfeksiyonun var dedi garip bir sekilde. Ama tuvaletimde yanma ve kan gorunmuyor. Dr, kan ve ultrason temiz, idrar tahlilinde sikinti cikmis dedi. Yani 1.5 yildir idrar yollari enfeksiyonu mu cekiyorum ben deyince bir sey demeyip sonra tekrar gel deyip enfeksion icin antibiyotik vs yazip bel fitigindandir o deyip basindan savsakladi. Hocam gercekten muzdaribim bu konuda. Ara sira gogsume de vuruyor bu. Yani eger dr un gordugu sey idrar yollari enfek. Degil ise ne olabilir sizce o tetkikte ve hangi birime basvurmaliyim. (Bel fitigim ve 5 yildan fazla mide yanmasi sikintim var ve arada kalbimde ya da kalp civarimda agrilar oluyor .) ( ishal veya kabizlik yok, kusma ve bas donmesi yok, idrarda ya da diskida kan yok- tuvaletimi yaparken zorlanmiyorum.) Saygilarimla.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Müjdat Yenicesu
Dahiliye - İç Hastalıkları , Nefroloji

Elinizdeki test sonuçları ile birlikte bana gelmenizi öneririm.

12 Ağustos 2015 22:16