DH
Soru Sahibi
16 Haziran 2017 12:40

Hemoroid memesi

Merhaba hocam bende dış hemoroid memesi var sürekli dışarda duruyor. Ağrı kanama kaşıntı yapıyor. Doktora gittim çok kötü görünmüyor dedi. Ameliyat olanların çoğu memnun kalmıyor dedi. Ben de cerrahi mudahaleden korkuyorum. Sormak istediğim dış memeye lastik bant müdahalesi yapılabilir mi simdiden teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Fatih Çiftçi
Genel Cerrahi , Gastroenteroloji Cerrahisi

Merhabalar; Dış meme için lastik band çok etkili değil. Uygun cerrahi teknikle dış meme kontrol altına alınabilinir

16 Haziran 2017 14:23