Cg
Soru Sahibi
23 Şubat 2015 09:58

hemanjiom

merhaba hocam benim 8 aylık bir kızım var sol kolunda dirsekle omuz arasında hemanjiom var deri altım morumsu üsttüde kırmızı çileğe benziyor birde el parmağının ucunda var nokta şeklinde ne yapmam gerekli beklemelimiyim tedavimi ettirmek gerekli cilt doktoruna sordum timoptic damla sürebilirsin dedi 1 damala sabah akşam kullan dedi sizce nasıl bir yol izlemeliyim.

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, Sorunuzun cevabını verebilmek için çocuğunuzun bir Dermatoloji Uzmanı tarafından muayene edilmesi gerekir. Timoptic damla bazı durumlarda önerilebilir.Ancak sizin çocuğunuz için uygun olup olmadığını muayene etmeden söylemek mümkün olamaz. Muayene olduğunuz Dermatoloji Uzmanına tekrar muayene olup aklınızdaki soruları yöneltmenizi , eğer ulaşamıyorsanız bir başka Dermatoloji Uzmanından fikir almanızı öneririm. Geçmiş olsun.

24 Şubat 2015 08:27