ÇS
Soru Sahibi
7 Kasım 2016 18:35

HEMANJİOM ve ağrı

Merhaba hocam.36 yaşındayım 95 kg.ım.uzun zamandır sirtimda ağrılar var.Harekete göre göğsümde de oluyor.Sirtim ve gogsum sürekli kütürdüyor.3 sene önce tesadufen baska birsey icin vertabra Mr cekilmistim vertebrada hemanjiom görülmüştü.Ayrıca boynumda sürekli kütürdüyor.Sizce neden olabilir.Saygı ve sevgiler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Mehmet Mustafa Ertürk
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon , Romatoloji (Fiziksel tıp ve Rehabilitasyon)

Merhaba sırt ağrılarınız için değerlendirilmeniz gerekir. MR'da görülen hemangioma, bahsettiğiniz ses ve ağrılara neden olmaz. şikayetlerinizin duruş bozukluğu, kas sorunları, mekanik problemler, ligaman (lif) sorunları gibi birçok nedeni olabilir. geçmiş olsun

8 Kasım 2016 10:47