12 Eylül 2017 10:38

Hamilemiyim

Merhaba en son adet tarihin 15 ağustos 8 gün sürdü 21 ağustos bitiş. Ve bugüne kadar ilişkiye girdik yumurtlama günlerinde de. 5 eylül de idrar testi yaptım ikinci çizgi silik çıktı hemennn kan testi yaptırdım 0 çıktı. Ertesi gün yine test yaptım çok silik çıktı ikinci çizgi. 13 eylul de adet olmam gerekiyor. Sizce hamilelik varmi

1 cevap
Cevaplar (1)

Bu soruyu bir kadın doğum doktoruna sormanızı tavsiye ederim . Ben diş hekimiyim ancak dişlerinizle ilgili sorularınızda yardımcı olabilirim

12 Eylül 2017 14:22