bb
Soru Sahibi
30 Aralık 2013 17:15

hamilelik belirtileri

mrb hocam ben adetimin bitiminden 5 gün sonra cinsel ilişkiye girdim ilişkiden 9 saat sonra norlevo içtim bir sonraki adetim normal gününde geldi adetim biteli bir hafta oldu kasıklarımda ağrı ,karnımda şişkinlik ve sol göğüsümün yan tarafında batma şeklinde ağrı ve acı var test yaptırma şansım yok hamile olma ihtimalim varmı? iyi çalışmalar

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ferit Saraçoğlu
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Adetinizin kaç gün sürdüğünü , yada adetin kaçıncı günümnde ilişkiniz olduğünu belirtmemişsiniz. 28-30 günde adet gören kadınlar, adetin 11. gününden önce olan lişkilerde norlevo içmeleri gerekmez. Adet gördüğünüze göre gebe değilsiniz demektir. Ayrıca aktif bir cinsel hayatınız varsa güvenilir bir yöntemle korunmalısınız.

15 Ocak 2014 22:30