AE
Soru Sahibi
27 Şubat 2017 12:08

hamelelik ihtimali var mi

Hocam nisanlimla. Iliski yasadik ama surtunme olmadi sadece elle tatmin oldu elime geldi bosaldigi esnada bende peceteyle sildim ve yaklasik 2 3 saat sonra da lavobaya gittim bu sekilde hamilelik olur mu iliski 19 subatta oldu normalde 20 subatta adet olmaliydim ama olmadim hala adetim.gelmedi sag tarafimda polikistik over varmis ondan midir ve idrar testi yapsam.ne zaman dogru sonucu alirim

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Hüseyin Güntaş
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Merhaba Gebelik olabileceği ihtimalini görmüyorum. Siz yinede şimdi idrarda gebelik testi yaptırabilirsiniz. 10 günlük gecikmeler normaldir.

27 Şubat 2017 12:44