ba
Soru Sahibi
13 Mayıs 2014 00:04

güvercin gögsü

Merhaba Doktor Bey..oglum güvercin gögsüne sahip şuan 18 aylik...5aylikken farkettim..bunun şuan hicmi tedavisi yok...ben yurtdışından yazıyorum.. türkiyede tedavisi varmı...inşallah vardır..git gide büyüyor...cok endişeleniyorum..şimdi bukadar büyüyorsa ergenlik caginda nekadar büyüyecek ..

2 cevap
Cevaplar (2)

Sayın Beren, Bu rahtsızlığın estetik dışında bir sorunu genelde olmuyor. Estetik kaygı ile büyük ve sıkıntılı bir ameliyatı göze almaya gerek yok. Nasıl olsa bir doktor izleminde olacaksınız. Merak etmeyiniz. Saygılarımla

13 Mayıs 2014 10:20
ba
Soru Sahibi

Özür diliyorum ama anlayamadim..yani oglum ergenlik cagina geldigi zaman ameliyat olmasinmi...belki saglik yönden zarari olmaz ama piskoljikmen bence olur...bebeklikten güvercin gögsünün zamanla büyümeme ihtimali varmi yano normale dönüşme kaburgalarda...öyle hastaniz varmı hic...tsk ederim

15 Mayıs 2014 10:42

Sayın Beren, Güversin göğsü olup estetik kaygı ile ameliyat ettiğim hastam yok. Belki de bizler 16 yaşına kadar çocukları ameliyat ettiğimizden bu yaştan sonra bu hastaların bize gelmemesi neden olabilir. Saygılarımla

15 Mayıs 2014 10:52