SM
Soru Sahibi
25 Mart 2018 00:05

Gündüz Hırıltı

Mrb hocam benim oğlum 13 aylık gündüz beslenmeden sonra hirilti başlıyor ve uyuyana kadar geçmiyor uykuda hiç bir sorun yok 6 aylıkken başladı balgam var atamıyor sanki ve hiç kusmadı bugüne kadar alerji testide yaptık sorun yok dediler bronşitde yok göğsü sürekli dolu gibi uyurken gece falan hiç hirilti yok

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Refika Ersu
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Göğüs Hastalıkları

Geçmiş olsun. Midesinden reflü olabilir. Çocuk göğüs hastalıkları doktorunun oğlunuzu görmesi iyi olur.

25 Mart 2018 21:19