AE
Soru Sahibi
26 Aralık 2015 17:07

Gülüş tasarımı

18 yaşındayım ön dişlerin yanında bululan yan dişler diye adlandırılan bir dişim dikkat çekecek kadar yamuk. 1 diş olduğu icin tel takmak istemiyorum. Duzeltilmesinin başka ne gibi bir yolu var acaba. saygılar..

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Dt. Serdar Sezen
Diş Hekimi , Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları)

Merhaba Emre, Tabiki başka yöntemler uygulanabilir. Gormeden bisey söylemek zor ancak unutmamalisin ki çoğu hastamizin ağzında, düşündüklerinden daha fazla kapanış ve diş problemi vardır. Bana dişlerinin ve kapanisinin birkaç fotoğrafini gönderirsen daha sağlıklı karar verebiliriz. (serdarszn@yahoo.com) Geçmiş olsun. Dr.dt serdar sezen

26 Aralık 2015 23:03