DK
Soru Sahibi
13 Şubat 2011 21:26

Gözümün İçinde Sanki Birşey Dolanıyor En Son Banyo Yaparken Gözüme Köpüklü

Gözümün İçinde Sanki Birşey Dolanıyor En Son Banyo Yaparken Gözüme Köpüklü Su Atladı. Sonrasında ise arkasında bir yanma oluştur yanma bitti ve gözümü açıp kapadığımda ağırıyor bunu nasıl durdurabilirim Lütfen Yardımcı Olun.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Serdar Özler
Göz Hastalıkları

Banyoda göze köpük kaçtığında bu his gayet normal, kendi kendine geçmesi lazım. Kendi kendine geçmediyse bir göz doktoru görmesinde yarar olabilir. Sevgiler Dr Serdar özler

13 Şubat 2011 22:01