au
Soru Sahibi
14 Ocak 2013 20:58

gözlük kullanımı

merhabalar hocam . ben yeni gözlük aldım 1.5 civari miyop ve astigmat var yani sorunum uzakla ilgili . fakat benim kafama takılan bişey var ben günün çoğu zamanı yakın işlerle uğraşıyorum öğrenci olduğum için kitaplarla iç içeyim . bu gözlüğü şimdi ders çalışırkende takmalı mıyım ? gözlerime bi zarar verir mi yada takmazsam mı zarar görür . teşekkürler şimdiden

1 cevap
Cevaplar (1)

-1,50 miyop olduğun için yakında da takarak daha rahat edersin.Biz -1,00 e kadar olan numaralarda yakında takmayı çok önermeyiz. Ders çalışırken kitabı çok yakında tutmamak üzere takabilirsin.

24 Ocak 2013 13:34