AE
Soru Sahibi
4 Kasım 2017 15:55

Göz sarkması

Merhaba ben 50 yaşında bir bayanim göz kapağı sarkmasi var estetikten vazgeçtim görüşümü engelliyor yalnız astım boransit olduğum için narkoz alamıyorum size soracağım narkozlumu ve fiyatları nasıl ozelmi yoksa sigortalı eşi olarak olurmu çok teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)

Öncelikle göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.Göz kapağı işlemi lokal olarak uyuşturularak yapılmaktadır..Fiyat bilgisi ve daha detaylı bilgi almak için doktor sitesi com.iletişim numaralarını arayabilirsiniz

8 Kasım 2017 11:43