cH
Soru Sahibi
25 Kasım 2015 21:17

Göz kapağımı açamıyorum ?

merhaba hocam önceden her hangi bir sıkıntım yoktu 1-2 yıldır aynaya bakınca herşey gayet normal daha sonra arkadaşlarım sağ gözün daha küçük sol gözüne göre dedikleri oldu göz doktoruna gittim sağ gözümde alerji ve bozuk olduğunu söyledi aynısı kuzenimde olmuştu farklı bir doktor göz kapağı düştüğü için ameliyat olmuş ve galiba benimde sağ göz kapağım düştü eskisi kadar açamıyorum fotoğraflarda sanki sağ gözümda kayma varmış gibi çıkıyor yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Murat Bozkır
Göz Hastalıkları

Tedaviye rağmen düzelmiyorsa Myastenia Gravis hastalığı yönünden nöroloji doktoruna görünün. Gözünüzde başka rahatsızlık yoksa kapak düşüklüğü ameliyatla düzeltilebilir.

20 Aralık 2015 14:52