GA
Soru Sahibi
31 Mayıs 2018 14:12

Göz kapagı

SN hocam 22 yaşındayım sol göz kapagım sağ tarafa göre daha düşük artık bundan kurtulmak istiyorum yaşamımı olumsuz etkiliyor ancak çevrem daha kötü olabilme düşüncesi ile olumsuz bakıyor doguştan gelen bir sorun bu konu hakkında görüşünüzü almak istedim bi de ameliyat masrafları vs nereden ögrenebilirim ?

1 cevap
Cevaplar (1)

Detaylı bir göz muayenesi sonrası uygun olan ameliyat yöntemi belirlenmelidir, randevu için iletişime geçebilirsiniz, sağlıcakla kalın

31 Mayıs 2018 14:28