UU
Soru Sahibi
2 Kasım 2017 01:27

Göz altı morluğu

Hocam saygılar bazı gunler azalan bazi günler artan ama hiç geçmeyen göz altı morluklarım var yaşım 23 ve sosyal açıdan çok sıkıntı cekmekteyim doktora göründüğümde göz altı morluklarının tedavisi olmadığını söyledi bu morluklar kalıcımıdır sebepleri saptanabilir mi acaba? Saygılarımla.

1 cevap
Cevaplar (1)

Allerjik yada metabolik sebepler var mı, araştırılabilir; çoğu zaman sebep sadece genetiktir. Işık dolguları veya laserlerle belirgin hafifletilebilmektedir

12 Kasım 2017 10:37