EM
Soru Sahibi
24 Eylül 2015 04:18

Göz Altı Morluğu ve Siğil(Et beni)

Merhaba Senem hanım Sizlere Bursa'dan yazıyorum. Öncelikle benim esas sorunum göz altı morluğu. Aslında ben alıştım, o kadar da önemsemiyorum ama birisi sorduğu zaman, nasıl açıklayacağımı bilemiyorum? Genetik deyip geçiştiriyorum. Zaman zaman rahatsızlık veriyor bana. İlkokul 1'de de bu morluklar vardı. O yaşlardan itibaren yoğun bir bilgisayar kullanıcısıyım. Bilgisayar hayatımın bir parçası. 29 yaşına geldim, bir şey değişmedi, halen morluklar var. Ozon yağının bu morluklara iyi geldiğini duymuştum. Gerçekten de faydası olur mu ? Siz ne tavsiye edersiniz ? Ek olarak ; 3 ay evvel sağ üst göz kapağımın üstünde et beni çıktı. Bunu doğal yollardan nasıl yok edebilirim? Görüntü olarak yakından bakıldığında rahatsızlık verici bir durumda.. Okuduğunuz için teşekkür ederim. İyi günler.

1 cevap
Cevaplar (1)

göz altı morluğu genetik ise tedavisi zordur. Dolgu yada mezoterapi yöntemleri ile rahatlatılabilir.et beni ise bölgenizdeki teknoloji durumuna göre elektrokoter ya da plazma enerjisi ile alınabilir. iyi günler

28 Eylül 2015 14:26