AG
Soru Sahibi
9 Nisan 2016 14:10

Göz Altı Dolgusu

Göz altımdaki çöküklükler için dolgu düşünüyorum ama okuduğum kötü yorumlardan dolayı çok tedirginim. Topaklanma, şişlik ve torbalanmaya neden olduğunu yazanlar gördüm. Ya da görüntünün asimetrik durduğunu. Bu riskler var mı her hastada? Bir de hem dermatologlar hem de estetik cerrahları uyguluyor bunu gördüğüm kadarıyla. Aynı şey mi her iki uygulama da? Teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba tabiki uzmanlar(dermatolog, estetik cerrah) tarafından yapılan bir uygulamadır göz altı dolgusu ve her ikisi de aynı uygulamadır. Yapan uzmana göre yapılış şekli değişmektedir. Genellikle yaşı ileri kişilerde deri elastikiyetini yitirdiği için şişlik torbalanma riski olabilir. Ama doktorunuz bunları göz önüne alarak güzel bir şekilde yapabilir.

14 Nisan 2016 17:02