bb
Soru Sahibi
10 Aralık 2013 00:42

göğüs ucunda şişlik

merhaba dr bey ben 31 yaşında 2.5 yaşında bir çocuk annesiyim kızımı 3 ay emzirdim.şu anda bazı sebeblerden dolayı yaklaşık 2 aydır cipralex 10 mg antideprasan kullanıyorum.göğüsümün tam ucunda hafif bir şişlik var.ufak bir nokta ama dokununca sizlıyor.göğüsten gelen bi akıntı yok zorlayınca damla sarı süt geliyor.sol göğsümde.sağ göğüste birşey yok ama onuda zorlarsam sarısüt geliyor.3 gündür amaoklavin 1 gr kullanıyorum henüz bi değişiklik olmadı.aynı zamanda nerisona c kremde kullandım bi şey değişmedi.acaba kullandığım cipralex prolaktin hormonu nu arttırımı bir tahlil yaptırmalımıyım şimdiden teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Tevfik Güvenal
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi

Memede küçük bir apse olabilir. Apse ise boşaltılması gerekir.

21 Aralık 2013 16:04