7 Temmuz 2014 03:03

göğüs kaslarında ağrı

hocam meraba .sorum şu : göğsümde sağa sola veya başka hareketler yapınca ağrı meydana geliyor .çıtlama sesi falan olunca rahatlıyorum.göğüs doktoruna gittim 2 defa birşey yok dedi akciğer grafiside temiz çıktı.kas ağrısı diyip ağrı kesici veriyorlar ama bu fayda etmiyor.çıtlamalar olunca rahtlıyorum.yaklaşık 1 senedir böyle.eğer bu sizin alanınız değilse kime gitmeliyim.teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Ahmet Sümen
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon

Merhaba; Kaburba kemiklerini bağlayan liflerde ve eklemlerde bir takım mekanik zorlanmalar olabilir. Çıtlama olunca rahatlam olması bunu düşündürüyor. Düzenli egzersiz öneriririm. Fizik tedavi uzmanına görünebilirsiniz. Geçmiş olsun.

7 Temmuz 2014 22:50