İE
Soru Sahibi
18 Kasım 2013 17:42

gogus kafesi ile ilgili

Cocugum 12 yasinda ve kiz,bugun farkettim,sol taraf hemen karin ustu kemigi asiri belli yuvarlak sekilde,sag taraf ise normal,karnini iceri cektirdigimde sol taraf zayif cocuklarin kemigi gibi asiri belli ve yuvarlak bicimli iken diger belli degil elle yokladigimda sol taraf digerine gore iri ve yuvarlak,hangi bolume basvurmaliyim,endiseliyim,cevap icin tesekkurler simdiden iyi calismalar

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Aydın Yağmurlu
Çocuk Cerrahisi , Çocuk Ürolojisi (Cerrahi)

Bir çocuk cerrahisi bölümüne başvurmanız uygun olur. Bu tip göğüs duvarı deformitelerinin minimal invaziv dediğimiz ameliyatsız tedavi seçenekleri de vardır. Özellikle onlarla ilgilenen bölümleri araştırmanız uygun olur.

22 Kasım 2013 14:36