14 Şubat 2018 20:34

Göğüs hastalıkları

Sol mememde arada ağrı oluyo biraz araştırdığımda güvercin göğüs kafesine sahip olduğumu öğrendim acaba güvercin göğsü ameliyatsız düzelebilir mi bide tam olarak güvercin göğsüne sahip olduğumdan emin deilim nasıl emin olabilirim?

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba. Öncelikle göğüs duvarı şekil bozukluğunun tanımlanabilmesi için bir Göğüs Cerrahisi uzmanına muayene olmanız gerekiyor. Güvercin göğsünde tedavide en geçerli yöntem cerrahidir. Ancak operasyona ihtiyaç duyulup duyulmayacağı çeşitli fonksiyonel testler sonrası karar verilecek bir durumdur. Geçmiş olsun.

14 Şubat 2018 21:37