DR
Soru Sahibi
29 Aralık 2017 09:00

Gögüs agrisi

Merhaba. Doktor hanim. Ben 6-7 aydir sol kolum sol gögsüm agrior, batiyor ve damar atma (segirme) hissediorum.. cok kez acile ve ev doktoruna gittim.. sürekli ekg ve kan aldilar hic bisey yok pisikolojik deyip yolladilar. Ama 6ayi gecti hic bi düzelme yok.. sizce neden olabilir ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Aybanu Gökçen
Kalp Damar Cerrahisi

Kardiyoloji bir sorun yok dediyse belki kas ağrısı olabilir. Bir ortopedi ile de görüşseniz iyi olabilir. Çok geçmiş olsun

29 Aralık 2017 16:15