öz
Soru Sahibi
9 Eylül 2017 10:25

göğüs AĞRISI

sayın hocam merhaba size bir sorumolucaktı hocam 3 aya yakındır gögüslerimde hasasiyet var şişlik var dokundugumda yumusak ama daha sert dokunduğumda içindeki damarların sertliği elime geliyor adet şişliği olabilirmi diye bekledim fakat adetim bitti şişlik ve agrı acısı geçmedi koltuk altıma elle muane yaptığımda setlik vs gelmiyor ama gögüslerimçok agrılı ve ates gibi yandığını hissediyorum hocam bunun sebebi neolablir iki göğsuümdede bu acıyı hissetmeye başadım hormanel bozukluklarım var fakat prolaktin hormonum hep normal geliyordu hocam bunun sebebi neolabilir çok teşekürler cevabınızı bekliycem saygılarımla

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ersin Öztürk
Genel Cerrahi , Cerrahi Onkoloji

Ben meme Cerrahisi ile pek ilgilenmiyorum ne yazık ki. Bir meme cerrahı ile görüşün isterseniz.

9 Eylül 2017 11:36