AB
Soru Sahibi
1 Ekim 2015 20:11

göğüs büyütme

aqualift dolgu yöntemiyle yapılan göğüs büyütmeyi sağlılklı buluyor musunuz

3 cevap
Cevaplar (3)
Op. Dr. Türker Özyiğit
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

kesinlıkle meme büyütme konusunda aqualift ve ya da diğer dolgu maddelerinin enjeksiyonunu onermiyorum. protez veya yağ enjeksiyonu yöntemleri kişisel değerlendirmenize veya sizintercihinize göre uygun olacaktır. sevgilerimle Dr Turker OZYIGIT

1 Ekim 2015 21:03
AB
Soru Sahibi

BN zayıf bi insanım yani kalçam dolgun ama göğsüm küçük yağ enjeksiyonu yapacak bölgem yok diye düşünüyorum silikon da istemiyorum

2 Ekim 2015 02:17
Op. Dr. Türker Özyiğit
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Yag enjeksiyonu icin sizin de anladiginiz gibi yeterli bir verici bolge olmasi gerekiyor. Eger yok ise bu secenek uzerinde durmamak gerekir. Protez secenegine hangi nedenden dolayi olumlu bakmiyorsunuz

2 Ekim 2015 09:47
AB
Soru Sahibi

Çok yapay durduğunu düşünüyorum. Bir de sağlığa bi zararı olduğunu düşünüyorum

2 Ekim 2015 19:32
Op. Dr. Türker Özyiğit
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Sagliga zarari olsa sizce kullanilmasina bakanlik izin verir mi. Kaldiki bizim bakanlik verse amerika da verilir mi. ayrica sizin gordugunuz sonuclar yuvarlak ve uygun olmayan protezlere aittir. Uygun tip ve volum kullanildiginda protez olup olmadigi anlasilamaz. Isterseniz mail adresinizi verin bir ornek gondereyim. Dr. Turker Ozyigit

2 Ekim 2015 20:37