ed
Soru Sahibi
10 Ekim 2014 00:17

genital leke

Merhaba, Bundan 3 ay önce kasik bolgemde kizarikliklar ve penisimin dibinde 2tane siyah nokta farkettim.bir cildiye doktoruna gorundum ve bunun ben oldugunu söyledi.bir değişim olursa tekrar kontrole gelmemi söyledi.verdiği ilaclari kullanarak mantari tedavi ettim.bu siyah noktalar 3 ay sonra kendiliğinden geçti.(son zamanlarda soğuk alginligi için bir antibiyotik kullandim.ve 1.5 sene boyuncada risperdal adli ilaci kullaniyordum,su an kullanmiyorum.)bu 3 ay icerisinde penisimin bas kismindada nokta nokta 8-9 tane kirmizi leke cikti.2 gün içinde kendiliğinden geçtiler.) birde penisimin yine dip tarafında 2tane sivilce gibi bir şey cikti ,birini sıktım ve içinden yağ bezesi cikti bunlarda 2 gün içinde kendiliğinden geçtiler).özel bir hastanede hiv-hsv ve hepatit testleri yapildi.sonuçlar negatif cikti.Mantar bu tip siyah lekeler yapar mı? şimdi yalnızca kasiklarimda mantar var.Ama herhangi bir cinsel yolla bulasan hastalıktan korkuyorum ,bu siyah lekeler,kirmizi noktalar,ve sivilceler ne olabilir.olagan seyler mi? gittiğim doktorlardan bir sonuç alamadim,onerebileceginiz bir şey var mi? Teşekkürler iyi calışmalar.

1 cevap
Cevaplar (1)

bu lekelerin HİV ile ilgisi olduğunu sanmam zaten testler negatif çıkmış bu tip cilt lezyonları için cildiye uzmanına muayene olmanızda yarar var.

10 Ekim 2014 15:06