YS
Soru Sahibi
10 Kasım 2014 14:01

gelişim geriliği

hocam mrb oğlum şu anda 22 aylık cocugumda gelişim geriliği var ikiz esi. kardeşinden 7-8 ay geriden geliyor bu zamanla duzelirmi zekasinda bir sorun olurmu yasitlarini yakalarmi ozel eğtim alıyor nöroloji takibi var eğitim alıyoruz ve ilerlemeler var.Şu an için konulan tam bir teşhis yok bütün kan mr sonuşlarında bir şey çıkmadı.şimdiden teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Gülşen Dizdarer
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Nörolojisi

Zamanla gelişimi daha iyi olacaktır, destek ve takibi bırakmayın, zeka için muayene ve bir takım testler uygulanarak yorum yapılabilir.

24 Kasım 2014 20:56