cg
Soru Sahibi
16 Aralık 2016 22:45

gecmeyen vajina mantari

Merhaba, 1senedir geçmek bilmeyen vajina mantarim var, kullanmadığım fitil antibiyotik kalmadi, gitmedigim doktor kalmadi bir çözüm bulamadim. Gezinirken mantarla alakali makalenizi okudum.Asiri kaşıntı akinti ve koku var, ne yapmam lazim?simdiden teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Caner Sönmez
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Merhaba, Altta yatan bir hastalığınız veya başka bir enfeksiyon olabilir. Araştırılması için bir kadın doğum uzmanına başvurabilirsiniz.

20 Aralık 2016 09:00