YY
Soru Sahibi
18 Ocak 2018 12:29

Geçmeyen testis ağrısı

Hocam merhaba Benim sağ testisim de 20 gündür geçmeyen, bir ağrı, zonklama gibi var. Doktora gittim, sol testiste grade 3 varikosel, sağ testiste edididimit çıktı ve doktor bana, dicloflam, rovagly ve zinnat verdi. Günde 4 tane antibiyotik içtim. Fakat hiç fayda görmedim. Ağrı çok fazla.Sizce ne yapabilirim? Teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)

Şişlik biraz geç geçer. Yumurtalıkları yüksekte tutmaya çalışın. Slip külot giymenizi tavsiye ederim.

9 Şubat 2018 08:58