17 Mayıs 2016 23:01

geçmeyen hastalıklar

Hocam iyi akşamlar . Benim kızım 16 yaşında yaklaşık 1-2 haftadır geçmeyen grip,halsizlik,diş eti kanamaları, eklem ağrıları var.ASO muz 450 çıkmıştı ve sürekli hasta olduğu için deposilin kullaniyorduk 2 yıldır ama 3 ay önce biraktik . Geçen hafta da yine bir hafif bir enfeksiyon atlattı ama şimdi iyi . ama bu sefer de geçmeyen bir grip çıktı .Yaklaşık 1 ay önce de deri altında küçük kırmızı nokta çıktı ama şimdi geçti . Ne yapmalayiz hocam ? Cevaplarsaniz çok teşekkür ederim .. Hocam ayrıca bağışıklık sistemi de düşük

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. İpek Türktaş
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi

Geçmeyen gripler allerjik rinit (saman nezlesi) ile ilgili olabilir. Bahar aylarında her sene tekrarlar. Ancak diğer şikayetler için Nefroloji-Romatoloji uzmanı tarafından değerlendirilse iyi olur.

24 Mayıs 2016 08:27