13 Haziran 2014 06:13

geçmek bilmeyen sivilceler

hocam benim 5 senedir saçımda,sırtımda,yüzümde geçmek bilmeyen sivilceler çıkıyor.antibiyotik tedavisi sonucu azalıyor sonra tekrar başlıyor.diğer kremler sabunlar vs. hiçbirşey fayda etmedi.düzenli a vitamini kullanımın sivilceleri tamamen geçirdiğini duydum doğru mudur?teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)

düzenli A vitamini kullanımı vücutta birikme yaparak başka sıkıntılara yol açabilir. Ancak A vitamini türevi olan "İsotretinoin" içerikli sivilce hapları ile kür tedavisinden iyi sonuç alırsınız.

14 Haziran 2014 11:39