az
Soru Sahibi
8 Eylül 2014 09:30

Gece öksürükleri horlama ve burun akıntısı

Sevgili hocam 25 aylık bir oğlum var yaklaşık 4 aydır geniz akıntısı ve öksürük ile savaş veriyorduk en sonunda alerji testi yapıldı ve küf tavuk papatya ve desleğengillere alerjisi çıktı onceair ve zaditen kullanıyoruz ancak 2 gündür gece öksürüğümüz başladı size gelmek istiyoruz daha kapsamlı testler için ancak kullandığımız ilaçlar bu testlerde etkilimidir gelmeden ne kadar süre önce kesmeliyiz

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Nihat Sapan
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi

25 aylık çocukta polen allerjisi olma olasılığı çok az test doğru olmayabilir.. İlaçlarla birlikte elinizdeki testlerle gelin burada değerlendirebilirim, yeni testler yapabiliriz. İlaç kullanmayı 4-5 gün keserseniz yeterli olur. Selamlar. Muayenehane tel *** *** **. Selamlar.

9 Eylül 2014 01:31