du
Soru Sahibi
19 Nisan 2018 23:59

gece öksürüğü

merhaba hocam konyada öğretmenim. 7 yaşındaki kızım şiddetli gece öksürükleri geçiriyor sabahlara kadar. gündüz hiç bir şey yok, ne öksürük ne ağrı ne ateş ne halsizlik. bir yılda 3-4 defa tekrarlıyor ve 10 günden fazla sürüyor. yardımcı olursanız sevinirim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Şükrü Nail Güner
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi

Yılda 3-4 kez 1 hafta 10 gün öksürük normal gribal enfeksiyon sonrası da görülebilir , Genellikle önemli bir hastalığın veya bozukluğun bulgusu değildir. Basit öksürük kesici ilaçlarla takip edilebilir. Sağlıcakla kalın

10 Mayıs 2018 00:22