ÖT
Soru Sahibi
22 Mart 2018 09:04

Gebelik sonucu

Adetim günüm 2 gün geçikti kan testi yaptırdım sonuç 7,58 çıktı o gün çok fazla yürüyüş yaptım aksamı adet oldum bu adet dönemim diğer dönemlerime oranla farklıydı kanamam kesik kesik ve çok kısa sürdü 3 gün kadar daha sonra pembemsi lekelenme görüldü yorumlar mısınız gebelik mümkün mü

3 cevap
Cevaplar (3)
Op. Dr. Pınar Gökova
Kadın Hastalıkları ve Doğum

7,58 ZATEN POZİTİF HER HASTANEDE DEĞİŞMEKLE BİRLİKTE GENELDE 5 İN ÜSTÜ POZİTİF OLUYOR AMA ADET GÖRDÜĞÜNÜZE GÖRE KİMYASAL GEBELİK OLABİLİR

22 Mart 2018 11:01
ÖT
Soru Sahibi

Cevapladığınız için teşekkür ederim ben bugün tekrar test yaptırdım 9 35 çıktı yükselmesi ne anlama geliyor peki

23 Mart 2018 19:04
Op. Dr. Pınar Gökova
Kadın Hastalıkları ve Doğum

gebelik var anlamına gelir:) cuma GÜNÜ TEKRAR BAKTIRIN 100 CİVARI OLMALI

24 Mart 2018 11:10
ÖT
Soru Sahibi

Teşekkürler doktor hanım:)

24 Mart 2018 13:32
Op. Dr. Pınar Gökova
Kadın Hastalıkları ve Doğum

,

30 Mart 2018 08:30