şg
Soru Sahibi
29 Mart 2017 23:35

Gebe kalma sorunu

Hocam iyi günler, ben 25 yaşındayım 7 aydır evliyim ve korunmuyoruz.cocuk istiyoruz ama olmuyor,her ay hayal kırıklığına uğruyoruz,artık psikolojimde yıprandı.gecen ay sağlık ocağında hormon tahlili yaptirdigimda fsh 6.34 lh ise 8.60 çıktı prolaktinim ise 31.14 idi.prolaktinime yüksek dedi doktor , bu ay özel bir hastaneye gittim doktor hormon tahlili yapti ve bu pazartesi rahim filmi cektirmemi istedi,ben tedirginim rahim filmi sakıncalı olurmu zarar verirmi şuan rahim filmi için erkenmi hocam ne yapmalıyım lütfen bna yardımcı olun çok zor durumdayım

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Tevfik Uğur Sipahi
Kadın Hastalıkları ve Doğum

filme gerek yok...tetkik ve tedavi için gelirseniz yardımcı olabilirim

2 Haziran 2017 18:37