BN
Soru Sahibi
3 Ağustos 2017 01:37

Gebe kalamama

Meb caner bey ben 1.5 senelik evliyim evlendigimizden beri hiç korunmadik.ama gebelik oluşmadı sperm de biraz düşüklük var ama gittiğim uzmanlar gebelik olusmicak kadar düşük olmadığını söylüyorlar. Hsg çekindim sağ tupum tıkalı çıktı 2 aşılama olduk tutmadı. Laporoskopi onerirmisiniz veya ne yapmamız gerekir düzenli adet görüyorum hiç adet düzensizliğim olmaz yumurta larda sıkıntı yok ne yapmamız gerek.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Caner Sönmez
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Merhaba Antalya Yaşam hastanesinde çalışıyorum. Eski sonuçlarla hastaneye başvurabilirseniz sanırım muayene sonrasında daha net bilgilendirebilirim.

4 Ağustos 2017 16:28